کامپوزیت چه مدت طول می کشد؟ - کلینیک دندانپزشکی نارمک

کامپوزیت چه مدت طول می کشد؟

کامپوزیت چه مدت طول می کشد؟

درمان زیبایی کامپوزیت معمولا برای هر فک در یک جلسه تمام می شود که متناسب با تعداد دندان مورد نیاز از 2 تا 6 ساعت متغیر است.

کلینیک دندانپزشکی نارمک نیاز به مشاوره بیشتر دارید؟ برای صحبت با کلینیک دندانپزشکی نارمک کلیک کنید.
بپرس مشاوره رایگان

در مقایسه با درمان لمینیت سرامیکی که حداقل 2 یا 3 جلسه به طول می انجامد، زمان کمتری می خواهد و از نظر زمانی مناسب تر است.

انجام درمان کامپوزیت ونیر نسبت به لامینیت های سرامیکی در تعداد جلسات کمتری انجام می شود، چون مراحل ارسال به لابراتوار و کارهای لابراتواری در این نوع درمان وجود ندارد و کل کار توسط شخص دندانپزشک انجام می شود.

فرد درمان شونده در این تکنیک کلیه مراحل کار را می تواند مشاهده کند و در تعیین اندازه، طول و فرم ظاهری سلیقه خود را به دندانپزشک گفته و بدین ترتیب به نتیجه دلخواه خود برسد.

کلینیک دندانپزشکی نارمک

کلینیک دندان‌پزشکی نارمک با 4 سال سابقه درخشان در کلیه امور درمانی با بهترین متخصصین از جمله متخصص و جراح فک و صورت در زمینه جراحی و ایمپلنت (جراحی لثه-...

سوالات خود را از دکتر بپرسید
 • سمانه معتمدی

  سلام خسته نباشید، 2سال قبل برای ارتودتسی رفتم و در حال حاضر دندونهام بهتر شده اما راضی نیستم چون کمی فرم دندونها برگشت داشته. آیا نیازهست که دوباره ارتودنسی کنم یا راهکار دیگه ای هم داره. نمیخوام زیاد هزینه بر باشه.

 • alo_admin

  دندانهای کوچیک و جرم دارد نمی خواهم دندان هام بزرگ بشه. قیمتش چند. نرفته رفتم دکتر گفته 8 دندان میخواد دندان روی دندونات یرازی میخواستم قیمت شمارو بدونم

  • کلینیک دندانپزشکی نارمک

   سلام قيمت هر واحد كامپوزيت ٣٩٠٠٠٠ تومان در تخفيف تا آخر خرداد

  • کلینیک دندانپزشکی نارمک

   سلام قيمت هر واحد كامپوزيت با تخفيف تا آخر خرداد ٣٩٠٠٠٠ تومان و درمان احتياج داشته باشه قبل از كامپوزيت درمان ميشه

 • alo_admin

  با سلام هزینه کامپوزیت چقدر است و اگر دندان خراب باشد درمان باید شود بعد کامپوزیت شود؟ممنونم

 • لغو پاسخ
کلینیک دندانپزشکی نارمک