درمان زیبایی کامپوزیت چیست؟ - کلینیک دندانپزشکی نارمک

درمان زیبایی کامپوزیت چیست؟

درمان زیبایی کامپوزیت چیست؟

در افرادی که از ظاهر و زیبایی دندان های خود راضی نیستند نوعی درمان زیبایی و اصلاح بهم ریختگی های ساختار دندانی وجود دارد که در آن دندان های بیمار توسط یک ماده ترمیمی دندانی به نام کامپوزیت پوشیده و ساختار بهم ریخته آنها اصلاح می شود. این ماده ترمیمی علاوه بر اینکه در اصلاح ساختار دندانی به کار می رود و درمان پوسیدگی های دندانی نقش بسزایی دارد با توجه به همرنگ بودن این ماده با دندان و تنوع رنگ کامپوزیت، بیمار می تواند به سلیقه خود رنگ دندان را انتخاب کند، مخصوصا برای افرادی که از رنگ دندان هایشان رنج می برند با این شیوه درمانی به راحتی می توان رنگ دندان های مطلوب و لبخند زیبایی برایشان به ارمغان آورد.

یکی از کاربردهای اساسی کامپوزیت درمان دندان های پوسیده و تغییر رنگ یافته است. کامپوزیت ها با توجه به ماهیت مولکولی و ساختاری به خوبی با بافت های مینا و عاج دندان ها متصل شده و پیوند می یابند که براحتی می توان دندان های تخریب شده، شکسته و پوسیده را با کامپوزیت ترمیم و بازسازی کرد.

  • آیا این مطلب برای شما مفید بوده است؟ 1
  • خواندن این مطالب رو به دوستان خود پیشنهاد دهید
کلینیک دندانپزشکی نارمک

کلینیک دندان‌پزشکی نارمک با 4 سال سابقه درخشان در کلیه امور درمانی با بهترین متخصصین از جمله متخصص و جراح فک و صورت در زمینه جراحی و ایمپلنت (جراحی لثه-...

سوالات خود را از پزشک بپرسید
  • لغو پاسخ