برای اصلاح طرح لبخند نیاز به چند واحد کامپوزیت است؟ - کلینیک دندانپزشکی نارمک

برای اصلاح طرح لبخند نیاز به چند واحد کامپوزیت است؟

برای اصلاح طرح لبخند نیاز به چند واحد کامپوزیت است؟

اصلاح طرح لبخند در افراد مختلف متفاوت و به شکل ظاهری ساختار فک و میزان گسترش خط لبخند آنها بستگی دارد و می تواند با اصلاح 2 تا 10 دندان انجام شود. اصلاح ساختار لبخند تاثیر بسزایی در افزایش اعتماد به نفس و ظاهر صورت دارد.

یکی  از کاربردهای کامپوزیت در دندانپزشکی تکنیک کامپوزیت ونیر است که در آن روی دندان های بدرنگ و تخریب شده و بد فرم را با کامپوزیت پوشاند و به آن فرم مناسب داده می شود که در مورد کامپوزیت ونیر می توان گفت اگر توسط دندانپزشک ماهر و مسلط انجام شود روشی بدون ضرر و مناسب برای زیبایی لبخند های شما است. درمانی ماندگار که می تواند لبخندی منحصر به فرد را برایتان به ارمغان آورد. خوشبختانه با پیشرفت های زیادی که در علم دندانپزشکی در دو دهه اخیر صورت گرفت شاهد بودیم که هر روز مواد جدیدتری برای ترمیم و زیبایی دندان ها ساخته می شد. امروزه با استفاده از کامپوزیت ونیر می توان یکی از بهترین درمان ها را برای ایجاد لبخندی زیبا در بیماران انجام داد.

یکی دیگر از کاربردهای کامپوزیت بستن فاصله های دندانی در افرادی است که دندانهایشان به دلایل مختلف دارای فاصله یا دیاستم است. در این روش با استفاده از کامپوزیت همرنگ دندانها فاصله های بین دندانی که ظاهر نامناسبی را برای افراد ایجاد کرده است بسته شده و بدین ترتیب لبخند زیبایی به فرد مورد معالجه اهدا می شود.

کلینیک دندانپزشکی نارمک

کلینیک دندان‌پزشکی نارمک با 4 سال سابقه درخشان در کلیه امور درمانی با بهترین متخصصین از جمله متخصص و جراح فک و صورت در زمینه جراحی و ایمپلنت (جراحی لثه-...

سوالات خود را از پزشک بپرسید
 • alo_admin
  ۱۳۹۸/۰۱/۱۷ ۰۵:۲۱

  دندانهای کوچیک و جرم دارد نمی خواهم دندان هام بزرگ بشه. قیمتش چند. نرفته رفتم دکتر گفته 8 دندان میخواد دندان روی دندونات یرازی میخواستم قیمت شمارو بدونم

  • کلینیک دندانپزشکی نارمک
   ۱۳۹۸/۰۱/۱۷ ۰۵:۲۱

   سلام قيمت هر واحد كامپوزيت ٣٩٠٠٠٠ تومان در تخفيف تا آخر خرداد

  • کلینیک دندانپزشکی نارمک
   ۱۳۹۸/۰۱/۱۷ ۰۵:۲۱

   سلام قيمت هر واحد كامپوزيت با تخفيف تا آخر خرداد ٣٩٠٠٠٠ تومان و درمان احتياج داشته باشه قبل از كامپوزيت درمان ميشه

 • alo_admin
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۵ ۱۳:۲۸

  با سلام هزینه کامپوزیت چقدر است و اگر دندان خراب باشد درمان باید شود بعد کامپوزیت شود؟ممنونم

 • لغو پاسخ