مطب متخصصین دریتا - معرفی پزشکان الودکتر
برای نوبت‌دهی آنلاین روز و ساعت دلخواه خود را از جدول زیر مشخص کنید.
سوالات خود را از مطب بپرسید
  • ناهید احمدی
    ۱۳۹۸/۰۴/۲۵ ۰۶:۱۳

    سلام من از اوایل بهمن ۹۷بیماری روزه آ گرفتم با مراجعه به پزشک هم بهبودی حاصل نشد، خسته شدم از بس که هرشب ضایعات رو با کرم دست سازشون چرب کردم و دارو خوردم. واقعا سرخورده شدم نمیدونم چرا دست از سرم برنمیدارن این لکه ها ممنون میشم منو راهنمایی کنید

  • Farhaneh
    ۱۳۹۸/۰۱/۱۷ ۰۴:۴۷

    سلام مدت زیادی روی ناخن های من لاک بود ولی وقتی پاک کردم متوجه شدم که زیر ناخن هام سیاه شده اگه میشه راهنمایی کنید...

  • alo_admin
    ۱۳۹۷/۱۲/۱۱ ۰۵:۵۰

    عمل زیبایی گوش

  • alo_admin
    ۱۳۹۷/۱۲/۰۷ ۰۶:۲۷

    با سلام. من سه ساله داروی اعصاب میخورم و یک ساله که داروی دپاکین برای دو قطبی مصرف می کنم. در حال حاضر دپاکین ۵۰۰ و ونلافکسین ۷۵ میخورم. قبلا کوییتیاپین۱۰۰ هم میخوردم که ناگهانی و سرخود برای دو هفته قطعش کردم. ممکنه قطع ناگهانی اون قرص باعث به هم ریختن هورمونها و ریزش مو بشه؟ سرم کمی، فقط کمی خارش داره و با اینکه موهام کوتاهه ریزش داره. و من آخرین بار آرایشگاه که رفتم با ماشین اصلاح و قیچی که موهامو کوتاه کرد و شونه ی چند بار مصرف از اون موقع شروع شد ریزش موهام. آیا ارتباطی به کثیف بودن اون شونه داره؟ آیا ارتباطی با قطع ناگهانی قرص اعصاب داره؟ از چی میتونه باشه؟ کاملا ناگهانی اتفاق افتاد ریزش موهام. ممنون میشم راهنماییم کنید

  • لغو پاسخ
سایر تخصص‌ها