چرا در جوانسازی پوست باید از روش های ترکیبی استفاده کنیم؟ - عباس خیرخواه

چرا در جوانسازی پوست باید از روش های ترکیبی استفاده کنیم؟

چرا در جوانسازی پوست باید از روش های ترکیبی استفاده کنیم؟

 

دکتر عباس خیرخواه نیاز به مشاوره بیشتر دارید؟ برای صحبت با دکتر عباس خیرخواه کلیک کنید.
بپرس مشاوره رایگان

وقتی صحبت از جوان سازی می شود نمی توانیم فقط در مورد عمق و یا سطح پوست صحبت کنیم جوان سازی باید در سه سطح پوست انجام شود:

1- جوانسازی لایه سطحی پوست که توسط لیزرفرکشنال co2 میکرونیدلینگ باعث شفافیت پوست و منافذ پوست بسته تر می شود و اگر فرد اسکار و آکنه داشته باشد بهتر می شود.

2- جوانسازی لایه میانی پوست که می توانیم از آراف سوزنی یا آراف فرکشنال استفاده کنیم.

3- برای جوانسازی قسمت عمقی پوست هم می توانیم از هایفوتراپی و لیفت با نخ برای بهبود لایه های عمیق پوست استفاده کنیم.

در واقع ترکیب این روش ها به همراه تزریق فیلر و بوتاکس کمپلکسی است که برای جوان سازی پوست استفاده می شود.

اینکه شخصی بخواهد فقط بوتاکس تزریق کند یا فقط هایفو انجام دهد به نتیجه ایده آل نمی رسد و اینها در کنار هم پاسخ گو و مکمل هم هستند. هایفوتراپی تا روی عضله وارد می شود و داخل عضلات نمی رود، تا عضله فلج نشود و انقباض مهار نکنیم نمی توانیم جلوی چین و چروک را بگیریم.

بوتاکس بیشتر در قسمت یک سوم فوقانی صورت، روش هایی مثل لیفت با نخ یا هایفو تراپی، آراف سوزنی بیشتر در دو سوم تحتانی صورت کارایی دارد در کسانی که افتادگی خیلی زیادی نداشته باشند و توقع زیادی از درمان هایفو یا لیفت با نخ  نداشته باشند.

یک تفاوتی هم بین این درمان ها وجود دارد، با توجه به اینکه روش های زیادی برای جوانسازی داریم اما هیچ روشی مثل بوتاکس و ژل نمی تواند مریض را راضی نگه دارد و یک اهرم کمک کننده در جوان سازی به شمار می رود.

 

دکتر عباس خیرخواه

پیشینه پزشکی دکتر عباس خیرخواه دکتر عباس خیرخواه، جراح و متخصص پوست، مو و زیبایی در شمال تهران است که در سال 1376 از رشته پزشکی عمومی فارغ التحصیل شد....

سوالات خود را از دکتر بپرسید
 • الناز مرادی

  سلام آقای دکتر خسته نباشین شرمنده ببخشید میخواستم برای شپش سر ازتون کمک بگیرم موهای بچه هامو ماشین کردم چندبار تمیز کردم از سرکه و سس و شامپو مخصوص هم استفاده کردم اما بی فایده بود حتی کامن هم زدم خودمم آلوده شدم هرچیزی استفاده کردم اما تمیز نمیشه تورو خدا یه راه حل قطعی پیش روم بذارین جون عزیزترین آدم زندگیتون به خدا دیگه خسته شدیم کل زتدگیمم ریختم شستم بعد هربار تمیز کردن ولی بی فایده است التماستون میکنم

 • ۱۴۶۸۰۰

  دکتر سلام من ۳۵ سالمه و مدتیه من بر روی گونه ی چپم یه خط عمیق بوجود اومده که با تزریق ژل هم از بین نرفت با پروفایلو میشه این خط رو از بین برد؟ میخوام پوستم لیفت بشه البته بدون تزریق ژلهای زیبایی و لیفت با نخ .. راه حلش چی هستش؟

 • سمیرا جعفری

  با سلام و خسته نباشید به دکتر خیرخواه عزیز من مدتیه حدود یک ساله از ریزش مو رنج میبرم و بعد از استحمام و خشک کردن موهام بعد حمام بعد شانه کردن تعداد زیادی از تارهای موهام میریزن و الان از ناحیه جلوی سر دچار کم پشتی شدید شدم و تارهای موهام نازک شده البته من روغن نارگیل و صابونهای گیاهی و سنتی و هم مصرف میکنم ولی اصلا افاقه نکرده و همین طور قرص زینک و هم مجبور میشم روزی دوتا بخورم تا تاثیرشو ببینم میدونم غلطه این کارم ولی انجام میدم چون دارم کچل میشم حال از شما میخوام من و در جهت بهبودی این ریزش مو کمک کنید 😏😏😏😏😏😏😊

 • امیر حسین زنجیری

  سلام. ایا توکسین هایی که برای تقویت مو استفاده می شود می تواند باعث مشکلات مغزی بشود مانند تومور؟؟؟ فکر می کنم ترکیبات می توانند از پوست عبور کرده و وارد مغز شوند. با تشکر از زحمات فراوانتان

 • لغو پاسخ
دکتر عباس خیرخواه
بستن دکتر عباس خیرخواه دکتر عباس خیرخواه

سوالات خود را از دکتر عباس خیرخواه بپرسید

02122172657