دکتر سیدمحمدباقر دریاباری - معرفی پزشکان الودکتر
برای نوبت‌دهی آنلاین روز و ساعت دلخواه خود را از جدول زیر مشخص کنید.
سوالات خود را از دکتر بپرسید
  • alo_admin
    ۱۳۹۷/۱۲/۲۵ ۱۳:۲۷

    سلام من یه پماد دست ساز از داروخانه برای زگیل تناسلی گرفتم.سه بار استفاده کردم الان تمام آلتم و بیضه قرمز شده و حالت سوختگی گرفته

  • alo_admin
    ۱۳۹۷/۱۲/۲۲ ۱۱:۳۸

    هایفو

  • alo_admin
    ۱۳۹۷/۱۲/۰۷ ۰۶:۲۸

    با سلام. من سه ساله داروی اعصاب میخورم و یک ساله که داروی دپاکین برای دو قطبی مصرف می کنم. در حال حاضر دپاکین ۵۰۰ و ونلافکسین ۷۵ میخورم. قبلا کوییتیاپین۱۰۰ هم میخوردم که ناگهانی و سرخود برای دو هفته قطعش کردم. ممکنه قطع ناگهانی اون قرص باعث به هم ریختن هورمونها و ریزش مو بشه؟ سرم کمی، فقط کمی خارش داره و با اینکه موهام کوتاهه ریزش داره. و من آخرین بار آرایشگاه که رفتم با ماشین اصلاح و قیچی که موهامو کوتاه کرد و شونه ی چند بار مصرف از اون موقع شروع شد ریزش موهام. آیا ارتباطی به کثیف بودن اون شونه داره؟ آیا ارتباطی با قطع ناگهانی قرص اعصاب داره؟ از چی میتونه باشه؟ کاملا ناگهانی اتفاق افتاد ریزش موهام. ممنون میشم راهنماییم کنید

  • alo_admin
    ۱۳۹۷/۱۱/۲۹ ۰۴:۳۴

    چه تفاوتی بین مزوتراپی هایفو و آراف وجوددارد و برای سن 55 سال روشی بهتراست؟ باسپاس

  • لغو پاسخ