دکتر سارا نجاتی - معرفی پزشکان الودکتر
برای نوبت‌دهی آنلاین روز و ساعت دلخواه خود را از جدول زیر مشخص کنید.
سوالات خود را از دکتر بپرسید
 • ابراهیم باشقره

  پسرم 22 ساله است حدود 2 سال است داروی کلوزاپین 100 روزانه 4 عدد مصرف مکند اختلالات سایکوتیک داشت الان تمام علایمش برطرف شد فقط در جمع حرف نمی زند وگاهی زیر لب زمزمه میکند چکار.باید بکنم؟

 • Mohammadjavad

  سلام من از قرص آلوویتا ۷۵ استفاده میکنم حدود دوسال هست ۱۵ سال سن دارم و کلونازپام هم میخورم حالم روز به روز به جای اینکه بهتر شه بدتر میشه لطفان کمک کنید ممنون

 • امیر جمشیدی

  با سلام من از حدود سال 93 چند بار به اضطراب و احساس گرما در قسمت کف پاهام و تپش قلب گرفتار شدم و با مراجعه به روانپزشک معلوم شد حمله پانیک داشتم که طی یک دوره یک ساله با تجویز کلونازپام و سیتالوپرام حالم بهتر بود ولی بعد از قطع داروها مجدد این وضعیت تکرار شد بازم دارو مصرف کردم، از عوارض داروها می ترسیدم به سراغ طب سنتی و حجامت و دمنوشها رفتم از ترسم که اون حالتهای پانیک اتفاق نیفته داروهامم مصرف میکردم و هر چی طب سنتی میگفت اجرا میکردم ولی حالم خوب نیست مدام احساس میکنم اون حالت میخاد اتفاق بیفته الانم میگن گرمای بدنت زیاده، صفرا زیاد داری از اونه که این حالتها رو داری ولی من مطمئنم که اونطور نیست و همش میخاد حملات پانیک اتفاق بیفته. من از خانم دکتر مرجان پیری و آقای دکتر آرش هادیان خواهشمندم منو راهنمایی بفرماین چکار کنم؟ آیا با هیپنوتیزم تراپی خوب میشم؟ من وضعیتم خوب نیست لطفا راهنمایی بکنید.

  • دکتر سارا نجاتی

   سلام. بله، افراد مبتلا به فوبیا، پنیک اتک و اضطراب، کاندیداهای اصلی درمان‌های هیپنوتیزمی هستن.

 • حمیده ترکی

  دخترم 16 ساله می باشد و به علت ترس از تاریکی شبها تنها نمی خوابد و باید حتما کنار کسی باشد و به علت ترس از اینکه مبادا اور را تنها بگذاریم شبها خواب سبکی دارد

  • دکتر سارا نجاتی

   باسلام از آنجا که شدت این ترس باعث مشکل در تنها به خواب رفتن و خواب توام با آرامش شده حتما جهت پیدا کردن ریشه مشکلات و رفع آن باید در اسرع وقت اقدام کنند.

 • لغو پاسخ
دکتر سارا نجاتی
بستن دکتر سارا نجاتی دکتر سارا نجاتی

سوالات خود را از دکتر سارا نجاتی بپرسید

02186026147