دکتر امیر حسین یزدانی - معرفی پزشکان الودکتر
دکتر امیر حسین یزدانی

دکتر امیر حسین یزدانی

کلینیک تخصصی دردهای ستون فقرات و مفاصل
فعال
به دکتر امتیاز دهید امتیاز 3.67 از 24 نفر
دکتر امیر حسین یزدانی درباره دکتر

امیرحسین یزدانی، متخصص طب فیزیکی و توانبخشی، رتبه ممتاز بورد تخصصی طب فیزیکی و توانبخشی در سال 1387 است. از سال 1387 نماینده علمی دی بی سی فنلاند در ایران هستند که تنها مرکز دی بی سی فنلاند در ایران است که کار توانبخشی فعال ستون فقرات را انجام می دهند. در این مدت 10 سال کار کلینیکی همراه با 75 هزار پرونده بیماران دیسک کمر، دیسک گردن و مشکلات شانه، لگن و زانو را داشته اند که از اینها 83 درصد کاهش درد را تجربه کردند و 75 درصد احساس قدرت و حرکت بهتری داشتند. دوره های تکمیلی جراحی های بسته و مداخلات بسته ستون فقرات را در فرانسه دیدم، چندین دوره تکمیلی دیگر در جاهای دیگر داشتم. عضو انجمن مطالعات بین المللی درد آمریکا هستم و سعی کردیم یک مجموعه کار گروهی را شکل دادیم، از شروع درمان که کاهش درد بیمار است تا انتهای درمان که بازگرداندن بیمار به فعالیت های روزمره اش است این درمان را پوشش دهیم. از نظر ما درمان فقط این نیست که درد را کاهش دهیم بیمار حتما باید بتواند به فعالیت هایی که علاقه دارد و به فعالیت های قبل از آسیبش بپردازد.

بیشتر بخوانید

تهران، ولیعصر، بعد از سه راه شهیدبهشتی، نبش کوچه نادر، ساختمان پزشکان 2109
تلفن تماس
*******02188 برای مشاهده، روی شماره تماس کلیک کنید
QR Code جهت اشتراک گذاری
شما می‌توانید با استفاده از اسکن کردن این کد، دکتر امیر حسین یزدانی را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. این کار رو با کمک دوربین گوشیتون انجام بدین.
%20
تخفیف ویژه مراجعین از سایت الو دکتر
تخفيف براي ويزيت نوبت اول مي باشد
کافیست شماره موبایل خود را همینجا وارد کنید
شماره شما نزد ما محفوظ است
رزرو آنلاین نوبت برای درخواست نوبت کلیک کنید

سلام مادر من 80 سال دارد و زانوهایش ارتروز شدید دارد پزشک ارتوپد گفته است که کاندید تعویض مفصل زانو است اما به یک متخصص درد مراجعه کردیم گفت من با قطع اعصاب پا بوسیله لیزر تا دو سال دردش را بهبود میبخشم و بعد از دوسال اعصاب خودشون را ترمیم میکنند و دردش مجددا بر می گردد و گفت این عمل 12 میلیون هزینه دارد میخواستم نظر شما را جویا شوم با تشکر


۱۳۹۷/۱۰/۰۵ | ساعت ۰۹:۰۴


مطالب منتشر شده توسط دکتر امیر حسین یزدانی 6 مطلب
آخرین پست های اینستاگرام (آخرین پست های دکتر امیر حسین یزدانی در اینستاگرام)