آزمایشگاه پاتوبیولوژی دکتر خسروشاهی - معرفی پزشکان الودکتر
آزمایشگاه پاتوبیولوژی دکتر خسروشاهی

آزمایشگاه پاتوبیولوژی دکتر خسروشاهی

آزمایشگاه پاتوبیولوژی
فعال
به آزمایشگاه امتیاز دهید امتیاز 3 از 4 نفر
آزمایشگاه پاتوبیولوژی دکتر خسروشاهی درباره آزمایشگاه

آزمایشگاه پاتوبیولوژی دکتر خسرو شاهی یکی از مجهزترین و مدرن ترین آزمایشگاه های تشخیص طبی و پاتوبیولوژی ایران است که از سال 1391 شروع به فعالیت کرده است. در این مجموعه سعی شده است که از به روزترین و پیشرفته ترین تجهیزات و تکنولوژی های آزمایشگاهی استفاده شود. در کنار دقت و کیفیت بالای نتایج آزمایشات، سرعت و جوابدهی سریع نیز از امتیازات بارز این مجموعه است.
کلیه آزمایشات کلینیکال، پاتولوژی، ژنتیک و ملکولی زیر نظر پزشکان و متخصصین با تجربه و دارای بالاترین سطح علمی در رشته مرتبط، انجام می شود. در آزمایشگاه دکتر خسرو شاهی، در هر بخش مجرب ترین افراد به کار گرفته شده اند تا در کنار دستگاه های پیشرفته آزمایشگاهی، نیروی انسانی توانمند و با تجربه باعث افزایش کیفیت کار و در نهایت ارائه دقیق ترین نتایج آزمایشگاهی شود.
در این مجموعه سعی شده است که محیط آزمایشگاه تمیز، آرام و متفاوت از فضاهای درمانی باشد، احترام به ارباب رجوع و ارائه خدمات در بالاترین سطح ممکن در هر بخش اعم از خونگیری، پذیرش و سایر بخش ها از مواردی است که برای مراجعه کنندگان عزیز در مرحله اول قابل توجه خواهد بود.

بیشتر بخوانید

تهران، زعفرانیه، خیابان مقدس اردبیلی، ما بین پسیان و میدان الف، پلاک 98
تلفن تماس
*******02122 *******02122 برای مشاهده، روی شماره تماس کلیک کنید
QR Code جهت اشتراک گذاری
شما می‌توانید با استفاده از اسکن کردن این کد، آزمایشگاه پاتوبیولوژی دکتر خسروشاهی را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. این کار رو با کمک دوربین گوشیتون انجام بدین.
رزرو آنلاین نوبت برای درخواست نوبت کلیک کنید


مطالب منتشر شده توسط آزمایشگاه پاتوبیولوژی دکتر خسروشاهی 9 مطلب
آخرین پست های اینستاگرام (آخرین پست های آزمایشگاه پاتوبیولوژی دکتر خسروشاهی در اینستاگرام)